Nastolatka pogryziona przez psa. Przasnyska Policja szuka właściciela

Mężczyzna widoczny na zdjęciach poszukiwany jest przez przasnyskich policjantów w związku z pogryzieniem przez psa 17-letniej mieszkanki Przasnysza. Do zdarzenia doszło 3 czerwca 2021 roku około godziny 10.00 w parku miejskim przy ul. 3-go Maja w Przasnyszu. Poszukiwany mężczyzna to prawdopodobnie właściciel psa.

 

Policjanci apelują do wszystkich osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt z przasnyską komendą pod numerem telefonu 47 7048200. Informację w tej sprawie można przekazać również anonimowo.

Jednocześnie policja zwraca się z prośbą o kontakt właściciela psa pod nr tel. 47 7048203 i przekazanie informacji o szczepieniu psa. Informacja ta jest niezbędna do podjęcia decyzji co do dalszego leczenia 17-latki.

 

guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
technologiajestdziwna
technologiajestdziwna
13 dni temu

dziwny jest ten monitoring. Wielka kamera, soczewka musi być duża, a zdjęcia jak z dziesięcioletniego telefonu. Dziś flagowy smartfon ma przybliżenie x120, a soczewkę i matrycę ma jak łepek od zapałki. Kamera wielka, wielkie groźne oko i do dupy to jest.

Konował
Konował
13 dni temu

Ciekawe kto ogłaszał przetarg na monitoring, kto go wygrał, a kto na nim zarobił…..

Ja już wiem 🙂

Marek (Laskonogi)
Marek (Laskonogi)
12 dni temu
odpowiada  Konował

Ul.Baranowska napewno

Aga
Aga
12 dni temu
odpowiada  Konował

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.Empati względem tej dziewczyny w twoim wpisie niema co szukać.Artykuł jest o pogryzieniu dziewczyny przez psa i poszukiwaniu właściciela czworonoga.A ciebie interesuje kto zarobił na monitoringu.Przykre.

Konował
Konował
12 dni temu
odpowiada  Aga

Widzisz, ty kobieta jesteś. Nie myślisz rozumem, a sercem. To się już stało. Moje współczucie jej nie pomoże. Ja myślę co zrobić, żeby w przyszłości policja nie musiała ludzi pytac kto jest na słabej jakości zdjęciu.

Aga
Aga
12 dni temu
odpowiada  Konował

Widzisz,ty konował jesteś.Nie myślisz sercem a rozumem.W wielkim błędzie jesteś że policja pyta ludzi bo zdjęcia są słabej jakości.Nie przyszło ci na myśl że pyta bo nie zna człowieka np.przyjechał na długi weekend do rodziny.A ty myśl,może coś wymyślisz,myślicielu.

jola
jola
13 dni temu

widac fotę psa,wystarczy isc do gabinewtó wet….i wlascieliel bedzie 🙂

Aga
Aga
13 dni temu

Smycz w ręku,a piesek sobie biega po parku.

Artur
Artur
11 dni temu

Te kundle to zagłada