Narodowy Marsz Papieski. Ruszyły zapisy na wyjazd dla chętnych z Przasnysza

2 kwietnia o godzinie 8.00 spod kościoła farnego w Przasnyszu (ul. Św. Wojciecha) organizowany jest wyjazd autokarem do Warszawy na I Marsz Papieski.

 

Marsz wyruszy o godz. 11.00 z Ronda Dmowskiego i przejdzie do Katedry Archidiecezjalnej przy ul. Świętojańskiej 8, gdzie o 12.30 odbędzie się msza święta. Koszt wyjazdu to 30 zł. Zapisy do 30 marca pod numerem telefonu 605 254 600.

– Narodowy Marsz Papieski to inicjatywa społeczna, która narodziła się spontanicznie w odpowiedzi na manipulacje i medialne oszczerstwa uderzające w dobrą pamięć o Janie Pawle II, a jednocześnie w polską wspólnotę. Narodowy Marsz Papieski ma charakter apolityczny – wyjaśniają organizatorzy.

 

– Zapraszamy wszystkich, którym droga jest pamięć Ojca Świętego i dobro Ojczyzny – informuje Jarosław Stanisław Włodarczyk i dodaje, że kolejne informacje na temat wyjazdu będą dostępne na jego profilu na Facebooku.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moga
moga
2 miesięcy temu

ludziom to już nieźle odbija

Eryk
Eryk
2 miesięcy temu
Reply to  moga

Ciebie chyba lekarz przy porodzie zamiast w tyłek to w łeb yebnął 🤦🤦🤦

Robert
Robert
2 miesięcy temu
Reply to  Eryk

Jedz , może jakiś fajny proboszcz albo wikary będzie. To może być dla ciebie ekscytujące , nowe doznania , dreszczyk emocji.

Tomek
Tomek
2 miesięcy temu
Reply to  moga

Masz wybór. Możesz jechać z TVN do Leżajska na grób cadyka.

Tomek
Tomek
2 miesięcy temu
Reply to  moga

Masz wybór. Możesz jechać z TVN do Leżajska.

Anna
Anna
2 miesięcy temu

Szanowny Panie J.Włodarczyk, nikt nie atakuje ani Papieza, ani tego co dobrego zrobił.Mamy prawo znać prawdę o ukrywaniu pedofilów i przenoszeniu ich na kolejne parafie ( co dalej ma miejsce).Dlaczego Kościół nie wspomina o ofiarach , o zadoścuczynieniu im?Papieża nie brak bronić, On sam chciał zawsze prawdy..Odsyłam do stanowiska Konferencji Episkopatu Polski

Aaa
Aaa
2 miesięcy temu
Reply to  Anna

A kim jest ten Pan Włodarczyk ?

Jarosław Stanisław Włodarczyk
Jarosław Stanisław Włodarczyk
2 miesięcy temu
Reply to  Anna

Jasne. Nikt nie atakował też żołnierzy wyklętych, nikt nie zamordował Emilia Fildorfa ,,Nila,, ani księdza Popiełuszki. Podobnie nikt nie zakłóca myszy świętych, nikt nie przewraca krzyży przydrożnych. Oczywiście ma Pani prawo, ,,znać całą prawdę, całą dobę,,.

Jarosław Stanisław Włodarczyk
Jarosław Stanisław Włodarczyk
2 miesięcy temu
Reply to  Anna

Jasne. Nikt nie atakował też żołnierzy wyklętych, nikt nie zamordował Emilia Fildorfa ,”Nila”, ani księdza Popiełuszki. Podobnie nikt nie zakłóca myszy świętych, nikt nie przewraca krzyży przydrożnych. Oczywiście ma Pani prawo znać „CAŁĄ PRAWDĘ CAŁĄ DOBĘ”.

Tomaszzz
Tomaszzz
2 miesięcy temu

Czy ktoś zna może księdza lub biskupa który z imienia i nazwiska potępił zachwianie swojego kolegi i nazwał je po imieniu, cały czas mówimy o bezimiennych oprawcach ale nigdy o dzieciach o skrzywdzonych i cierpiących czasem całe zycie. Kto wyniósł do godności biskupiej bp Wesołowskiego – tego z Dominikany, kto jest i po co go tam wysłał wiedząc co robił tu w Polsce? A abp Paetz – bliski wielki przyjaciel papieża, a Gulbinowiczu z Wrocławia ? Głódź i wielu innych….kto ich powołał?

Tomek
Tomek
2 miesięcy temu
Reply to  Tomaszzz

Jest wiele odwrotnych sytuacji np. ksiądz Zdzisław Witkowski nie dopuścił się czynu molestowania choć był o to fałszywie oskarżany, czy były proboszcza parafii w Grądach-Woniecku, który w filmie  „Tylko nie mów nikomu” był przedstawiany niesłusznie jako pedofil.
polskieradio24.pl/5/1222/artykul/2894630,ksiadz-z-filmu-sekielskich-uniewinniony-zapadl-prawomocny-wyrok
polskieradio24.pl/5/1222/artykul/2870374,marek-lisinski-klamal-ws-molestowania-seksualnego-przez-ksiedza-jest-uzasadnienie-sadu-apelacyjnego