Narkotyki ukrył w skrzynce z licznikami. Charakterystyczny zapach marihuany unosił się na klatce schodowej

Policjanci zatrzymali 18 – latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Charakterystyczny zapach marihuany unosił się na klatce schodowej. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli środki odurzające ukryte w skrzynce z licznikami elektrycznymi.

 

W miniony czwartek policjanci otrzymali informację, że na klatce schodowej jednego z bloków unosi się charakterystyczny zapach marihuany.

– Drzwi do mieszkania, z którego wydobywał się zapach, otworzył 18 – letni ciechanowianin, który na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Mundurowi dokładnie sprawdzili mieszkanie. W trakcie przeszukania, w skrzynce z licznikami elektrycznymi w metalowym pojemniku znaleźli susz roślinny – informuje asp. Magda Zarembska z KPP w Ciechanowie.

Badanie testerem potwierdziło, że była to marihuana.

18 – latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z art. 62 ust. 1 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldemord
Waldemord
28 dni temu

To co jest legalne nawet w Niemczech u nas jest przestępstwem , jeśli ten człowiek odurza się sam , nie robiąc nikomu krzywdy , to nie rozumiem w czym jest problem??? , a poza tym ciekawe gdzie trafia ten zabezpieczony towar z czarnego rynku , na 100% na rynek wtórny tylko o tym się nie mówi już.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
28 dni temu
Reply to  Waldemord

a to napewno, towar szczególnie w mniejszej ilości to co mają z tym robić, miejsca by brakło na przechowywanie i dokumentację każdemu za parę gram