Narkotyki przechowywał w damskich i dziecięcych saszetkach. Policjanci zabezpieczyli ponad 150 porcji

Zabezpieczone duże ilości amfetaminy, marihuany i innych środków odurzających oraz aresztowanie 52 – letniego mężczyzny, podejrzanego o handel narkotykami – to finał postępowania, prowadzonego przez mławskich kryminalnych, we współpracy z prokuraturą.

 

Na podstawie własnych ustaleń, mławscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad 150 porcji handlowych amfetaminy, marihuany i innych narkotyków.

– 52 – letni diler trzymał towar w swoim mieszkaniu. W momencie wejścia policjantów, próbował pozbyć się narkotyków, wyrzucając je przez balkon. Nie uchroniło go to przed odpowiedzialnością. Policjanci odnaleźli podzielone na porcje i przygotowane do sprzedaży narkotyki, część towaru przechowywana była w damskich i dziecięcych  saszetkach – informuje asp. szt. Anna Pawłowska.

– Podczas trwającego przeszukania w mieszkaniu dilera, do jego drzwi pukali kolejni klienci. Wszyscy zostali przesłuchani przez policjantów – dodaje.

52 – latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz handlu narkotykami, czyniąc sobie z tego przestępstwa stałe źródło dochodu. Za przestępstwa te grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

W piątek, na wniosek prokuratury, decyzją sądu, podejrzany został aresztowany na 3 miesiące. Sprawa ma charakter rozwojowy, trwa dalsze śledztwo. Czynności realizuje mławska policja pod nadzorem prokuratury.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments