Napad na bank w gminie Olszewo-Borki. Zamaskowany sprawca grożąc nożem zażądał wydania pieniędzy

Do zdarzenia doszło w gminie Olszewo – Borki. Podejrzewany o napad na placówkę bankową mężczyzna, jest już w rękach policji.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek tuż po godzinie 12 w jednej z placówek bankowych na terenie powiatu ostrołęckiego.

– Według osoby zgłaszającej do placówki bankowej wszedł zamaskowany mężczyzna. Trzymając w ręku nóż, zażądał od kasjerek wydania pieniędzy – informuje kom. Tomasz Żerański, z KMP Ostrołęka.

– Pracownice banku na widok mężczyzny zabezpieczyły dokładnie drzwi wewnątrz budynku i powiadomiły o zdarzeniu Policję. Dzięki zdecydowanej postawie pracowników banku napastnik nic nie ukradł. Natychmiast rozpoczęły się jego poszukiwania – relacjonuje rzecznik.

Niespełna kwadrans od zgłoszenia policjanci z Samodzielnego Poddziału Prewencji Policji w Ostrołęce, zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa mężczyznę.

– Okazał się nim 64-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, przy którym policjanci znaleźli, m.in. nóż oraz maseczkę na twarz – dodaje.

Mężczyzna został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce i osadzony w policyjnym areszcie. W najbliższym czasie będą z nim prowadzone przez policjantów i prokuratorów dalsze czynności procesowe.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtuś
Wojtuś
8 dni temu

64 lata? został mu rok do emerytury i żył by jak pączuś w maśle jak to twierdzą rządzący

Krzysztof P
Krzysztof P
8 dni temu

Tyle życie warte ? On chce kasy i nie zawacha się zabić niewinnych ludzi. Kara maksymalna bez możliwości złagodzenia.