Najmłodsi mieszkańcy Chorzel uczcili wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami Święto Rodziny [FOTO]

Pierwsza z uroczystości odbyła się 25 maja w Klubie Dziecięcym. Wszystkich gości powitała dyrektor Elżbieta Kobus, a następnie głos zabrała zastępca burmistrza Aneta Bacławska, która w imieniu pani burmistrz i organu prowadzącego podziękowała za zaproszenie oraz przekazała dla dzieci słodkie upominki.

 

– Dalsza część uroczystości odbyła się pod kierownictwem pani Grażyny Wałpuskiej. Wspaniały występ dzieci zachwycił wszystkich zgromadzonych. Maluchy, wspierane przez swoje opiekunki, śpiewały piosenki, recytowały urocze wierszyki oraz zaprezentowały taniec. Mali artyści włożyli w swoje przedstawienie całe serce, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami – relacjonuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

Spotkanie zakończyło się piknikiem na świeżym powietrzu oraz występem Chorzelskiej Kapeli Biesiadnej.

Kolejnego dnia, 26 maja podobną uroczystość zorganizowano na terenie Przedszkola Samorządowego. Uczestniczyła w nim burmistrz Beata Szczepankowska i Katarzyna Purzycka z Wydziału Oświaty i Promocji.

 

– Występ dzieci był niezwykły i oczarował wszystkich obecnych. Maluchy śpiewały piosenki, recytowały wierszyki oraz zaprezentowały taniec. Młodzi artyści dali z siebie wszystko, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami – dodaje samorząd.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
👏👏👏
👏👏👏
3 miesięcy temu

Brawo Szczepankowo i jego mieszkańcy!!!👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏