Nagły powrót zimy i dwa poważne wypadki na trasie Ciechanów – Mława!

Nagły powrót zimy zbiera swoje żniwa nie tylko na terenie powiatu przasnyskiego. Do dwóch poważnych wypadków doszło dziś również pod Mławą. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala, w tym jedna w stanie ciężkim.

Czołówka w Trzciance

Około godz. 8:00 w miejscowości Trzcianka, powiat mławski, kierujący samochodem marki Peugeot, 21- letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, jadąc drogą relacji Ciechanów – Mława, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do czołowego zdarzenia drogowego z samochodem marki Peugeot, jadącym w kierunku Ciechanowa. Peugeot kierował 58-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku wypadku kierujący i pasażer z pow. ciechanowskiego oraz kierujący samochodem marki Peugeot z pow. mławskiego zostali przewiezieni do szpitala w Mławie.

Dachowanie przy mławskiej wieży

Dosłownie chwilę później, również w miejscowości Trzcianka, kierująca samochodem marki Ford Fiesta, 42-letnia mieszkanka pow. gdańskiego, jadąc w kierunku Ciechanowa nie zachowała odpowiedniej prędkości do panujących warunków na drodze. Pojazd kierującej wpadł w poślizg. Auto dachowało i wpadło do przydrożnego rowu. Kierująca była trzeźwa.

red.

 

Źródło codziennikmlawski.pl KPP Mława
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments