Nadkom. Waldemar Woźniak i mł. asp. Leszek Szpyt kończą służbę w KPP Przasnysz.

W miniony piątek Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak pożegnał dwóch policjantów, nadkom. Waldemara Woźniaka i mł. asp. Leszka Szpyta, odchodzących na zasłużoną emeryturę.

Podczas uroczystej odprawy służbowej z udziałem przedstawicieli kadry kierowniczej oraz pracowników cywilnych Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak podziękował odchodzącym funkcjonariuszom za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej służby oraz realizację obowiązków na najwyższym poziomie.

Komendant życzył emerytom pomyślności w realizacji planów i zamierzeń, zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby oraz wszelkiej radości w życiu osobistym. Oprócz ciepłych słów i zapewnienia o pamięci, policjanci na pamiątkę długoletniej służby na rzecz bezpieczeństwa w przasnyskiej komendzie, otrzymali przygotowane przez kadrę kierowniczą, policjantów i pracowników cywilnych okolicznościowe pamiątki.

 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Godny zaufania
Godny zaufania
3 lat temu

W życiu jak i w służbie bywa tak, że coś już się nie zacznie, nie odbywa jak dawniej o swej zwykłej porze ale pamięć honor i służba dla ojczyzny niech trwa, to wymóg i potrzeba

Godny zaufania
Godny zaufania
3 lat temu

Niech, każde spojrzenie obudzi wspomnienie, ….