Nadciąga Family Fest. Food Trucki znów na przasnyskim rynku

Food Trucki ponownie zagoszczą na rynku w Przasnyszu. Będą czekać na głodnych i spragnionych od piątku do niedzieli (12-14 maja) prezentując kuchnie z różnych stron świata.

 

Family Fest – rodzinny festiwal smaku i zabawy już niedługo w Przasnyszu! W dniach 12 – 14 maja na rynku miejskim na przybyłych gości czekać będzie nie tylko kuchnia z różnych stron świata, ale również mini wesołe miasteczko.

W programie:

  • strefa juniora – na najmłodszych czekać będzie mini wesołe miasteczko, kolorowe stoiska z zabawkami, balonami i słodkościami, a w niedzielę spotkanie z bohaterami bajki Psi Patrol.
  • food trucki – przedstawiciele polskiej areny street foodowej prezentujący kuchnie z całego świata
  • strefa z napojami – stoisko pełne dobroci – od orzeźwiającej lemoniady po aromatyczne grzańce – każdy znajdzie coś dla siebie
  • food court – bezpieczna strefa z ławostołami gdzie możecie bez przeszkód zajadać pyszności z busów

 

Godziny wydarzenia:

  • Piątek 15:00 – 21:30
  • Sobota 12:00 – 21:30
  • Niedziela 12:00 – 19:00

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wyborca
Wyborca
28 dni temu

Craftowe mięso w craftowej bulce spakowane w craftowy kartonik z craftowego papieru.
Najlepsze jest to że taki sam syf jak w sieciowych restauracjach podbity 300%, podziękuję

Korsarz
Korsarz
28 dni temu
Reply to  Wyborca

Zupkę chińska sobie zrób jak nie pasuje

Tolek
Tolek
27 dni temu
Reply to  Korsarz

Nie pasuje ,bo nie smaczne,a drożyzna, kielbaca wyborcza

Wybory niedługo
Wybory niedługo
28 dni temu
Reply to  Wyborca

Mam pytanie: czy urząd miasta wystawi swoje stoisko i będzie kręcić darmowe kebaby wyborcze? Bo na te foodtrucki przeciętnego wyborcy nie stać. To znaczy stać. Ale wtedy nie zapłaci podwyżki za śmieci.

Tomaszzz
Tomaszzz
27 dni temu

Tylko na tyle stać nasze przaśne miasto i jego władze? Czy takie powinno i ma być najważniejsze wydarzenie roku w naszym miescie? Zjazd kebabów w stolicy kebaba, gdzie na każdym rogu i skrzyżowaniu ulic mamy jakiegoś kebaba i znowu kebaba…

Ekolog
Ekolog
27 dni temu

LUDZIE! Mieszkańcy Przasnysza! Zróbcie porządek w tym mieście! Weźcie się za samorządowców! Susza! Deszczu nie widać na horyzoncie! Poziom wody gruntowej krytyczny! Tymczasem za chwilę ruszą kosiarki na ulice i płace i zniszczą zieleń! Zabiją żyjące w nich owady!!! Tego się już we współczesnym świecie nie robi! Zakłada się łąki kwietne i się ich nie kosi!!!!!!!Pogońcie tych nierozumnych! Niech nie niszczą środowiska i nie wydają bezsensownie NASZYCH pieniędzy !!!! W to miejsce firma, które wygrała przetarg, niech lepiej zamiecie ulice! Będzie to z wiekszym pozytkiem!!!