Nadal trwają poszukiwania zaginionej kobiety. W akcji psy tropiące i dron

Już trzeci dzień policjanci i strażacy poszukują 59-letniej Barbary Ochelskiej. W działaniach udział brały policyjne psy tropiące z okolicznych jednostek oraz pies mantrailingowy wyszkolony do wyszukiwania indywidualnego zapachu człowieka z Komendy Głównej Policji. Policjanci do poszukiwań wykorzystują również dron.

 

4 września rodzina zaniepokojona zniknięciem 59 – letniej kobiety zgłosiła sprawę na policję.

– Natychmiast  po zgłoszeniu w poszukiwania włączyło się kilkudziesięciu policjantów, sprawdzając okolice miejsca zamieszkania, tereny leśne, pola i łąki. Działania te wspomagały psy tropiące z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce i Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie – informuje podkom. Monika Winnik, oficer prasowa KPP Maków Maz.

– Wczoraj do poszukiwań włączył się policyjny przewodnik z psem mantrailingowym wyszkolonym do wyszukiwania indywidualnego zapachu człowieka z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji – dodaje.

Do poszukiwań policjanci wykorzystują drona.

– Bardzo aktywnie w akcję poszukiwawczą włączyli się strażacy ochotnicy z Czerwonki, Dąbrówki oraz rodzina, sąsiedzi i znajomi zaginionej. Do chwili obecnej nie udało się odnaleźć pani Barbary Ochelskiej – stwierdza rzeczniczka.

Wszystkie osoby mogące mieć jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym makowskiej policji pod nr telefonu 47 70 47 200, bądź osobiście w jednostce policji.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments