Nadal trwają poszukiwania 16-letniej Olgi Gadomskiej z Przasnysza.

Dziewczyna 4 lipca 2020 roku wyszła z domu i do tej pory do niego nie powróciła. Choć od jej zniknięcia minęło już ponad dwa tygodnie, 16-latka nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dotychczas nie przyniosły również skutku policyjne czynności operacyjne, ale funkcjonariusze wnikliwie badają każde doniesienie dotyczące miejsca pobytu nastolatki.

 

Przasnyscy policjanci prowadzą poszukiwania 16-letniej mieszkanki Przasnysza, Olgi Gadomskiej, która opuścił dom i od tego czasu nie daje znaku życia. O fakcie jej zniknięcia informowała zarówno KPP w Przasnyszu, jak i lokalne media.

Informacje dotyczące zaginionej pojawiły się także w bazach policji w całym kraju i każdy możliwy sygnał jest wnikliwie badany. Nasi funkcjonariusze sprawdzili już szereg miejsc, w których Olga może przebywać.

 

 – W KPP w Przasnyszu został wyznaczony specjalny funkcjonariusz nadzorujący poszukiwania. Policja szczegółowo sprawdza wszelkie miejsca, w których potencjalnie może przebywać zaginiona i weryfikuje każdy sygnał dotyczący miejsca jej pobytu. Dotychczasowe działania poszukiwawcze nie przyniosły jednak skutku — informuje asp. sztab. Krzysztof Błaszczak z KPP w Przasnyszu.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Olgi Gadomskiej, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 47 7048200 lub z najbliższą jednostką policji telefon 112.

Rysopis zaginionej: wzrost 180 cm., szczupła budowa ciała, ciemne długie i farbowane włosy.

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments