Nabór kandydatek do konkursu Miss Mazowsza 2014 rozpoczęty

Zaczęło się!  Nabór kandydatek do konkursu Miss Mazowsza 2014 rozpoczęty.

Konkurs działa na tych samych zasadach jak co roku.

Zapraszamy na stronę www.missmazowsza.pl

(kandydatki zgłaszające się do konkursu muszą posiadać obywatelstwo polskie, być bezdzietnymi pannami w wieku 18-24 lat, mogą zgłaszać się z terenu całej Polski lecz muszą udowodnić związek z Mazowszem np. że się uczą, pracują, mają powiązania rodzinne itp.)

Kandydatki mogą brać udział w innych konkursach Miss Polski na terenie Mazowsza więc jest to dla nich większą szansą na zaistnienie.

Zapraszamy wszystkie, piękne panie do udziału w konkursie !!!

Zgłoszenie się do konkursu Miss Mazowsza 2014 poprzez stronę www.missmazowsza.pl jest jednoznaczne ze zgłoszeniem się na casting eliminacyjny. Wszystkie kandydatki które nie zostaną zakwalifikowane na casting  eliminacyjny zostaną  poinformowane e-mailem lub telefonicznie w przeciągu trzech dni od daty zgłoszenia. Kandydatki które nie otrzymają negatywnej informacji zapraszamy na casting eliminacyjny do “Miss Mazowsza 2014” (termin castingu eliminacyjnego będzie podany niebawem; najprawdopodobniej połowa maja).

Chciałbym poinformować iż Joanna Chrustowska z Płocka, która zdobyła koronę Miss Mazowsza 2008 zdobyła dwa tytuły w konkursie Miss Polski 2008: tytuł  IV-wicemiss Polski 2008 oraz Miss Polski telewidzów Polsatu. Chciałbym również  poinformować iż Miss Mazowsza 2009 i Miss Stroju Ludowego 2009 Monika Lewczuk zdobyła tytuł I wicemiss Polski 2009 podczas gali finałowej 4 września 2009 w Płocku emitowanej na żywo przez TV Polsat oraz zdobyła tytuł I wicemiss Globe 2009 spośród 50 kandydatek z całego świata podczas finału w Albanii, Ewelina Radgowska Miss Mazowsza Płn. 2011 zdobyła tytuł IV Wicemiss Polski zaś II Wicemiss 2012 Klaudia Wiśniowska zdobyła tytuł IV Wicemiss Polski.

Marcin Sobociński


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments