Nabór do policji 2022. Znamy terminy przyjęć do służby

Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu ogłosił rozpoczęcie procedury doboru kandydatów do służby w Policji w 2022 roku na terenie województwa mazowieckiego.

 

Planowane terminy przyjęć do służby w policji w 2022 roku:

  • 7 marca
  • 14 czerwca
  • 2 sierpnia
  • 19 września
  • 29 grudnia

w następujących jednostkach:

  • Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Płocku
  • Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Radomiu
  • Komendach Miejskich Policji w: Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach
  • Komendach Powiatowych Policji w: Białobrzegach, Ciechanowie, Garwolinie, Gostyninie, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Łosicach, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Przysusze, Pułtusku, Sierpcu, Sochaczewie, Sokołowie Podlaskim, Szydłowcu, Węgrowie, Wyszkowie, Zwoleniu, Żurominie, Żyrardowie.

 

Służbę w policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, nieskazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych

Ponadto osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej tj. odbytą zasadniczą służbę wojskową lub zostać przeniesione do rezerwy.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
barubar
barubar
2 lat temu

Radca prawny Anna Kubala została pobita przez policjantów na Komendzie Policji Warszawa Białołęka.” ZOSTAŁAM POBITA PRZEZ POLICJANTA na komendzie Białołęka. Następnie po wyrwaniu telefonu pozbawiona wolności, znieważana, zastraszana, popychana. Krzyczałam o pomoc i usłyszałam: „I co? myślisz, że ktoś ci tu pomoże” Na korytarzu było 15-20 policjantów, którzy wyszli jak zaczęłam krzyczeć o pomoc. Myślicie, że pomogli? Nie! Wyszli aby podgrzewać sytuację, szydzić i mieć ubaw. Nikt z tych „dżentelmenów” mi nie pomógł. Znęcano się nade mną na korytarzu około 20-30 min.” tak, że ten „służyć i chronić”?

Masi
Masi
2 lat temu

Milicjantom należy się stryczek jak psu buda

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Masi

Nie każdy kulson to menda. Ostatnio trafiłem na spoko osobnika.

odwaga i desperacja
odwaga i desperacja
2 lat temu

normalny człowiek nie wstąpi w szeregi