Na widok policji z fotela kierowcy przeskoczył na miejsce obok, wypychając pasażera z pojazdu. Miał przy sobie narkotyki

Amfetamina, mefedron i marihuana – to narkotyki, które zostały zabezpieczone przez policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu. Do sprawy zatrzymano młodego mężczyznę, który usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

 

W nocy pod koniec ubiegłego tygodnia uwagę policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu przykuł osobowy opel, który wykonywał na drodze „dziwne” manewry. Mundurowi postanowili to sprawdzić.

– Funkcjonariusze wydali kierowcy pojazdu sygnały do zatrzymania. Jednak kierowca opla zamiast po zatrzymaniu czekać na funkcjonariuszy przeskoczył na siedzenie obok wypychając pasażera z pojazdu – informuje Tomasz Żerański z KMP Ostrołęka.

Młody kierowca był trzeźwy, jednak jego zachowanie było bardzo nerwowe.

– Nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego w trakcie zatrzymania przeskoczył na fotel pasażera – dodaje rzecznik.

 

Odpowiedź przyniosła kontrola osobista.

– W kieszeni jego kurtki znaleziono woreczek foliowy z zawartością białego proszku, który po wstępnym zbadaniu okazał się być mefedronem. Dodatkowo, w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci znaleźli kolejną torebkę z mefedronem oraz 70 sztuk kapsułek z amfetaminą. Narkotyki, a także młynek do mielenia suszu zostały zabezpieczone – wyjaśnia Tomasz Żerański.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym, areszcie. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu dotyczącego posiadania narkotyków. Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z Myszyńca.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Korsarz
Korsarz
1 miesiąc temu

Dobrze że nie nadzial się na lewarek biegów, bo by dziewictwo stracił

Tomasz
Tomasz
1 miesiąc temu

jakby zachował zimną krew to najpierw by wyjął woreczki z dragami i powkładał kumplowi, następnie by go wypchnął z auta…