Na widok Policji wjechał do rowu. Gdy próbował z niego wyjechać uderzył w… radiowóz

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14:35 w Szlasach – Żalnych w gminie Krasne.

 

Jak informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen na widok jadącego oznakowanego radiowozu, zjechał w drogę podporządkowaną, a następnie wjechał do przydrożnego rowu.

 

–  Kierujący volkswagenem, podczas próby wyjazdu z rowu uderzył w radiowóz. Badanie stanu trzeźwości kierowcy, 46 – letniego mieszkańca gminy Opinogóra Górna wykazało, że ma ponad 1 promil alkoholu – stwierdza oficer prasowy KPP Przasnysz.

Policjanci ustalili również, że zatrzymany mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 46 – latek odpowie przed sądem.

 

ren

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Elektorat PiS na 100%.

Que
Que
1 miesiąc temu

Pisiaki nie piją wódy. Chlanie było za zielonych, którzy kiedyś przynajmniej kojarzyli się z rolnictwem. Teraz jedyny wspólny pierwiastek z polską wsią to “koryto”.
Polityka to bagienko, a politycy (whatever) dzielą się na tych, którzy chcą mieć władzę nad innymi (po prostu) i na takich, którzy mając władzę wykorzystują swoją pozycję do zgarnięcia forsy do swojej kieszeni i kupowania jachtów, albo dostawczych meroli dla syna prowadzącego działalność w Pomorskiem.