Na widok patrolu zjechał do rowu. Twierdził, że choć autem jechał sam, to nim nie kierował…

Patrol prewencji, podczas nocnej służby na terenie Bogurzyna, zauważył kierującego audi, który wyraźnie nie panował nad pojazdem. Na widok policjantów, kierowca zjechał z drogi do rowu. Miał ponad 2️ promile alkoholu. W rozmowie z policjantami oświadczył, że jechał sam, ale nie on kierował.

 

Do zdarzenia doszło w środę, przed godz. 23:00.

– Patrol prewencji zauważył kierującego audi, który nie panował nad pojazdem, zjeżdżając na pobocze i środek jezdni. Policjanci, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, wydali kierowcy polecenie do zatrzymania się. Kierowca audi, na widok interweniującego patrolu, zjechał z drogi do rowu – informuje asp. szt. Anna Pawłowska.

– W chwili, gdy policjanci otwierali drzwi od strony kierowcy, ten przesiadał się na miejsce pasażera. W wyniku kolizji nie odniósł obrażeń. Miał ponad 2 promile alkoholu. W rozmowie z policjantami oświadczył, że jechał sam… ale nie on kierował – dodaje rzeczniczka.

Zatrzymany, 44-letni mieszkaniec pow. mławskiego, został osadzony w policyjnym areszcie, a audi zabezpieczone na poczet przyszłej kary i odholowane.

27 czerwca 44-latek usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu wysoka grzywna, utrata pojazdu oraz do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie także za spowodowanie kolizji drogowej.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
13 dni temu

Ja często zgłaszam takich, indormujcie

zły
zły
13 dni temu
Reply to  Arkadiusz

donosicielstwem to lepiej się nie chwal

Mariusz
Mariusz
12 dni temu
Reply to  zły

A niby dlaczego? Wolisz żeby taki pajac zabił twoją matkę, żonę czy dziecko albo zrobił z nich kaleki? Wtedy będziesz szczęśliwy, że nikt nie „doniósł”?