Na ten dzień czekali długo. Uczniowie przasnyskiego KEN-a zakończyli rok szkolny [FOTO]

Uczniowie z przasnyskiego KEN-a pożegnali rok szkolny. W piątek, 23 czerwca odebrali świadectwa i nagrody. Przyszedł czas na zasłużone wakacje.

 

W związku z trwającym remontem sali gimnastycznej uroczystość odbywała się w turach. Uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy.

– W piątkowe przedpołudnie zaroiło się w KEN-ie od strojnie wyglądających licealistek i licealistów. To był niechybny znak, że nadszedł ostatni dzień mijającego roku szkolnego – wyjaśnia szkoła.

– Jak to zwykle na takich uroczystościach bywa – pochwaliliśmy tych najlepiej uczących się, wyróżniliśmy laureatów rozmaitych konkursów i podziękowaliśmy sobie za współpracę. W trzech turach przekazaliśmy świadectwa, wyściskaliśmy każdego z uczniów z osobna i przekazaliśmy życzenia… spokoju. W końcu wakacje to czas regeneracji  i nabierania sił przed kolejnym rokiem szkolnym – przekazuje placówka.

 

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu

A Pan Starosta to czytał ostatnie informacje o zadłużeniu Polski chowanym po różnych funduszach? Czy zabrakło czasu? Dalej Pan uważa że propozycje gospodarcze PiS są super?
Lata temu usuwał Pan różne niewygodne zdjęcia z fejsbuka (po wstąpieniu do PiS). Teraz tych zdjęć z wszelkien maści Sasinami już trochę za dużo. Wstyd sie będzie ciągnął latami…