Na stadionie miejskim w Chorzelach powstanie Strefa Kibica Euro 2024

– Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowa impreza sportowa – piłkarskie mistrzostwa Europy, czyli Euro 2024. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego przeżywania emocji w piłkarskiej Strefie Kibica. Po raz pierwszy w historii miasta i gminy będziemy mogli przeżywać emocje sportowe w taki sposób. Dlatego tego nie można przegapić – zachęca Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach.

 

Na stadionie sportowym w Chorzelach pojawi się profesjonalny telebim z nagłośnieniem i wyznaczoną strefą do kibicowania.

Terminy meczów:

  • 16 czerwca, w niedzielę, już od godziny 14.00, Polska  –  Holandia
  • 21 czerwca, w piątek, od godz. 17.00, Polska  –  Austria
  • 25 czerwca, we wtorek, od godz. 17.00, Polska  –  Francja

– Dodatkowo przed pierwszym meczem, 16 czerwca, razem z KS Orzyc Chorzele zorganizujemy turniej piłkarski dla dzieci. To będzie nasz sportowy Dzień Dziecka i jednocześnie Dzień Rodziny. Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00, po jego zakończeniu zapraszamy uczestników do skorzystania z przygotowanych atrakcji: dmuchańców i poczęstunku – dodaje samorząd.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
8 dni temu

Myślę, że strzał w 10! Stosunkowo niewielkim kosztem, super inicjatywa dla całych rodzin. Tylko żeby udało się utrzymać porządek, a dzieci nie musiały burd oglądać. Pozdrawiam.

Wacław
Wacław
8 dni temu

A w Przasnyszu, czy będzie Strefa Kibica 2024?

Sasza
Sasza
8 dni temu
Reply to  Wacław

Na 100% bo w Przasnyszu kopiują pomysły innych zamiast coś swojego wymyślić

Wacław
Wacław
8 dni temu
Reply to  Sasza

No nie wiem.. na stronie licencje.tvp.pl/76530933/lista-stref-kibica nie widzę Przasnysza, Chorzele już są. A aplikacje o licencje i zgody na organizację strefy kibica można składać do dnia 14.06.2024..

Kalka
Kalka
8 dni temu
Reply to  Wacław

To mają czas tylko nie maja stadionu. :-)ale może W rynku?