Na specjalne życzenie prezesa TPZP Piotra Kaszubowskiego publikujemy jego zdjęcie z Marszu dla Życia i Rodziny.

Prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej zwrócił się do nas oburzony, że nie został wymieniony w treści naszej relacji z Marszu dla Życia i Rodziny w Przasnyszu. Pan Kaszubowski poczuł się także urażony faktem, iż ani jego, ani innych członków organizacji, której przewodniczy, nie oznaczyliśmy na fotografiach.

Nie oznaczyliśmy, bo nie mogliśmy, ponieważ większość członków TPZP nie jest w gronie naszych znajomych. Na szczęście udało nam się uchwycić pana Piotra Kaszubowskiego na jednym ze zdjęć. Wspomnianą fotografię publikujemy i oficjalnie informujemy, że zarówno szanowny pan prezes, jak i część innych członków TPZP w Marszu dla Życia i Rodziny brała udział.

Doceniamy niezaprzeczalny wkład Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej w życie naszego regionu oraz zawsze chętnie promowaliśmy działania tego zacnego grona. Sądziliśmy jednak, że istotna jest sama idea marszu, nie zaś literalne wymienienie każdego z jego kilkuset uczestników i oklaskiwanie pomysłodawców.

 Jesteśmy również zdania, że najważniejsze jest przesłanie marszu oraz podkreślenie wagi życia i rodziny, nie zaś promocja jego organizatorów. Ale może nie chodziło wcale o propagowanie ważnej idei, tylko o twarze i personalia? Jeśli tak jest, niniejszym nasze niedopatrzenie naprawiamy.

z wyrazami szacunku

Bartłomiej Siedlecki

wydawca Infoprzasnysz.com

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
A :)
A :)
4 lat temu

Skoro tak ważna osobistość raczyła zaszczycić swoją osobą marsz życia i rodziny to powinniście zamieścić jego zdjęcie wraz z żoną i dziećmi

Adam
Adam
4 lat temu

Pan prezes usunął swoje komentarze, a tak ładnie się domagał uwagi. Z tym, że dla siebie a nie stowarzyszenia. Ma może ktoś zrzuty ekranu?