Na przasnyskim rynku pojawią się skrzydła anioła

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przestrzeń miejska zostanie ozdobiona światełkami i iluminacjami. Tegoroczną niespodzianką będą anielskie skrzydła, które rozbłysną na przasnyskim rynku.

 

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia oraz uwielbiane przez wszystkie dzieci „Mikołajki”. Tradycją wszystkich polskich miast jest pojawienie się w przestrzeni publicznej ozdób świątecznych i różnego rodzaju iluminacji.

Wielu mieszkańców zastanawia się, czy Przasnysz idąc przykładem innych aglomeracji zachwyci kolorami i liczbą świątecznych światełek.  W tym roku do dotychczasowych ozdób świątecznych dołączą nowe latarnie oraz niespodzianka, która pojawi się w rynku.

 

Będą nią duże skrzydła anioła, które zamontowane zostaną tuż przed samymi świętami, jako gwiazdkowy prezent dla mieszkańców.

Tradycyjnie, przed ratuszem stanie duża choinka z kolorowymi lampkami, która ma wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój.

W tym roku, po raz kolejny nie spotkamy żywej szopki. Miasto Przasnysz odstąpiło od tego pomysłu, ze względu na dobro zwierząt, które w niej przebywały.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
2 lat temu

Szopka jest przez cały rok w Przasnyszu , mamy wspaniałe wyniki na każdej płaszczyźnie. Podziękujemy przy najbliższych wyborach ☹️

Anna
Anna
2 lat temu

Jak zwykle ubogo🙁 miało być w tym roku pięknie .Podziękujemy przy wyborach

Jaca
Jaca
2 lat temu

Ciekawe ile te skrzydła pieniążków kosztowały. Będziemy śpiewać jak w Makowie … Że śmieci nam podnieśli o połowę, ale w rynku mamy skrzydła odlotowe…