Na prostym odcinku drogi potrącił 11-latka. Chłopiec trafił do szpitala

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Chruszczewo. Kierujący samochodem ciężarowym Volvo, który jechał w kierunku Mławy potrącił pieszego. 11-letni chłopiec trafił do szpitala. Kierujący przebadany na zawartość alkoholu w organizmie, był trzeźwy.

 

Do wypadku doszło 11 lipca po godzinie 13.00 w miejscowości Chruszczewo na ul. Mławskiej.

– Z ustaleń policjantów wynika, że 52-letni kierowca samochodu ciężarowego volvo jechał od Ciechanowa w kierunku Mławy. W miejscowości Chruszczewo na ul. Mławskiej na prostym odcinku drogi potrącił 11-letniego pieszego. Pieszy, mieszkaniec powiatu makowskiego, przytomny został przewieziony do szpitala gdzie pozostał na obserwacji – informuje Jolanta Bym z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

 

Kierujący pojazdem ciężarowym został przebadany przez mundurowych na zawartość alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Policja przypomina, że wielu zdarzeń drogowych można uniknąć przestrzegając przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną ostrożność.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ark
Ark
30 dni temu

Jak oni tam jeżdżą w tym Ciechanowie