Na łuku wypadł z drogi. Młody kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala

Policja ustala przebieg i przyczyny zdarzenia drogowego, w którym ranny został 24-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Młody kierowca, na łuku wypadł z drogi, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w środę, w godzinach porannych.

 

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, realizujących czynności na miejscu zdarzenia, na wyjeździe z miejscowości Głużek w kierunku miejscowości Podkrajewo, kierujący samochodem marki Audi A6, 24-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jadąc z nadmierną prędkością, na łuku jezdni zjechał z drogi i uderzył w drzewo – informuje Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

Zakleszczonego w pojeździe, rannego kierowcę, uwolnili strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Mężczyzna był nieprzytomny. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Postępowanie prowadzi mławska komenda policji.

 

Policja apeluje o ostrożność – chwila nieuwagi, brawury, złe samopoczucie, zmęczenie i rozkojarzenie za kierownicą mogą się zakończyć tragedią. Warto o tym pamiętać, zanim zdecydujemy się ruszyć w drogę. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments