Na kortach OSiR pojawiła się ścianka tenisowa. To efekt głosowania w budżecie obywatelskim Miasta Przasnysz

Na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu można korzystać już z zamontowanej ścianki tenisowej. Ta zebrała najwięcej głosów w Budżecie Obywatelskim z ubiegłego roku.

 

Budowa ścianki tenisowej w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Przasnyszu to inwestycja, która uzyskała największą liczbę głosów w ostatnim budżecie obywatelskim. Zagłosowało na nią 499 mieszkańców, czyli najwięcej w historii miasta. Ścianka jest dostępna dla wszystkich.

Dzięki ściance można doskonalić swoje umiejętności bez partnera do gry. W tegorocznej edycji przasnyskiego budżetu mieszkańcy oddali 1223 głosy.

– Warto zauważyć, że nasi mieszkańcy złożyli w tym roku aż 14 projektów, 10 z nich przeszło ocenę merytoryczną i zostało poddane pod głosowanie, a pięć z nich zrealizujemy. Pula wynosiła 300 tysięcy złotych, maksymalna ilość na projekt to 60 tysięcy złotych – mówił Łukasz Chrostowski, burmistrz Przasnysza.

 

W poprzednich latach wybrane projekty otrzymywały o 10 tysięcy złotych mniej. Wszystkie zadania muszą być zrealizowane w 2023 roku.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ewunia
ewunia
11 miesięcy temu

A co tam na tym zdjęciu, taka zerwana siatka za ścianką ?
Robota na odwal się wykonana?
Przypominam, że w ramach tego budżetu i zakupu ścianki tenisowej, z budżetu obywatelskiego remontowane były także PŁATNE korty tenisowe.

Djoković
Djoković
11 miesięcy temu

Ile kosztuje korzystanie z tej ścianki?