Na implanty zębowe i rehabilitację – ruszyła zbiórka dla 17-letniego Jakuba Koziatka, który zmagał się z nowotworem szczęki

Kuba do niedawna chorował na niezłośliwy nowotwór szczęki. Niedługo przejdzie kolejną operację – po niej będzie potrzebował pieniędzy na implanty zębowe i rehabilitację.

 

Na stronie internetowej pomagam.pl została otwarta zbiórka na rzecz 17-letniego Jakuba Koziatka, ucznia Zespołu Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu, który do niedawna chorował na niezłośliwy nowotwór szczęki.

– Ciągle towarzyszył mi ból, częste stany zapalne twarzy i nie mogłem otwierać ust, a przez to normalnie jeść. Niedawno przeszedłem bardzo ciężką operację resekcji i rekonstrukcji żuchwy. Miałem tak duży ubytek kości żuchwy, że do rekonstrukcji były potrzebne aż dwa płaty naczyniowe: z kości strzałkowej i z kości talerza biodrowego – opowiada Jakub.

 

Na tym walka o zdrowie chłopaka się nie zakończyła. Wkrótce nastolatka czeka kolejna operacja.

– Niedługo czeka mnie kolejna operacja, a po niej będę potrzebował pieniędzy na implanty zębowe i rehabilitację, by szybciej wrócić do zdrowia. Każda nawet najmniejsza pomoc jest dla mnie bardzo ważna, dobro zawsze wraca – dodaje Kuba.

Osoby, które chcą wesprzeć Jakuba mogą to wpłacać darowizny na konto utworzone na stronie Pomagam.pl

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments