Na chorzelskiej scenie wystąpi Edyta Geppert

W czerwcu, w Chorzelach wystąpi Edyta Geppert. Będzie to kolejna odsłona „Koncertów z dobrym smakiem”.

 

Od kilku lat w Chorzelach, za sprawą Towarzystwa Przyjaciół Chorzel odbywają się wydarzenia z cyklu „Koncerty z dobrym smakiem”. Cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród młodych ludzi, jak i starszego pokolenia. Przybywają na niego widzowie z całego powiatu przasnyskiego.

Do tej pory Towarzystwu Przyjaciół Chorzel udało się przyciągnąć takich artystów jak: Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Jerzy Grzechnik, Raz Dwa Trzy, Grupę MoCarta, zespół Voo Voo, czy Alicję Majewską z Włodzimierzem Korczem. Niezwykłą popularnością cieszył się ubiegłoroczny koncert „Queen Symfonicznie”.

 

W tym roku fani wydarzenia nie będą mogli narzekać. Jak poinformowali organizatorzy koncertu, 19 czerwca w Chorzelach wystąpi Edyta Geppert.

– Będziemy gościć kobietę niezwykłą, nietuzinkową, słynącą z porywających recitali i niepowtarzalnego stylu. Panie i Panowie, muzyczną ucztę zapewni nam Edyta Geppert. Oczywiście jak co roku zapewniamy ogrom wspaniałych emocji i serdecznie zapraszamy – informuje Towarzystwo Przyjaciół Chorzel.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments