Myślę, więc nie śmiecę – udana akcja sprzątania świata w gminie Chorzele [FOTO]

W dniach 17-19 września, już po raz dwudziesty ósmy odbyła się akcja ekologiczna: „Sprzątanie świata – Polska”. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem: „Myślę, więc nie śmiecę”. Do akcji włączyli się również mieszkańcy gminy Chorzele.

 

– Uczestnicząc w tak wyjątkowej akcji, udowodniliście, że mieszkańcy Gminy Chorzele nie pozostają obojętni na otaczające nas środowisko, ale dostrzegają problemy z jakimi boryka się nasza planeta. Udział w tej inicjatywie, to godny naśladowania przykład świadczący o tym, że każdy z nas ma realny wpływ na to, jak będzie wyglądać przyroda w miejscu, w którym żyjemy. Istotne zmiany zaczynają się od małych rzeczy, które w perspektywie czasu wielokrotnie powtarzane stają się wielkie – informuje burmistrz gminy Beata Szczepankowska.

 

W tegoroczną akcję sprzątania świata włączyli się: Maja Pliszka, Liwia Kostrzewa, Laura Rosińska,  Damian Sokołowski, Szymon Sokołowski, Filip Sokołowski, Gabrysia Fuks, Gabrysia Kosela, Wojciech Glinka, Patryk Sejda, Oliwia Sejda, Aleksandra Wasilewska, Natalia Woźniak, Patrycja Borkowska, Judyta Piórkowska, Maciej Piórkowski, Michał Woźniak, Kacper Woźniak, Jakub Woźniak, Patryk Racławski, Mateusz Piórkowski, Jakub Lesiński, Tomasz Lesiński, Olaf Orzoł, Dominika Orzoł.

W akcji uczestniczyli również członkinie KGW „Krukowianki” wraz z dziećmi z Krukowa, grupa „Pszczółki” z Przedszkola Samorządowego w Chorzelach i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pościeniu Wsi.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments