„Myślę, więc nie śmiecę” – eko-inicjatywa w gminie Chorzele

Już po raz 28. w dniach 17-19 września odbędzie się największa ekologiczna akcja Sprzątanie Świata – Polska. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem: „Myślę, więc nie śmiecę”.

 

Do akcji przyłącza się gmina Chorzele.

– Zacznijmy od prostych działań. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy nie są obojętni na problem zaśmiecania środowiska, by podjęli z nami akcję sprzątania swojej najbliższej okolicy. W ramach realizowanego przez Urząd Miasta i Gminy programu „W Gminie Chorzele sercom bliska ochrona środowiska – Jesteśmy Eko” wszystkim zaangażowanym w akcję przekażemy ekologiczne gadżety – informuje Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach.

 

Aby wziąć udział w eko-inicjatywie należy posprzątać swoją najbliższą okolicę, zrobić zdjęcie z przebiegu akcji i przesłać je wraz ze zgodą na publikację wizerunku na maila: konkurs@chorzele.pl. Do wygrania atrakcyjne eko gadżety. Zdjęcia można zgłaszać do 24 września.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaca
Jaca
1 rok temu

Niech oni zabierają śmieci których nie chce odbierać zajebista firma którą wybrali na odbiór śmieci. W tej gminie miał być „błysk”0 a jest wiecznie problem. I na pewno się nie kojarzy ta gmina że słowem eko

ciekawy
ciekawy
1 rok temu

dlaczego te postacie na rysunku nie mają oczu