„Muzyczna Opowieść Świąteczna” w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu

W piątek, 20 grudnia, Miejski Dom Kultury w Przasnyszu wypełniła magia świątecznych dźwięków podczas koncertu pt. „Muzyczna opowieść świąteczna”.

 

Na scenie zaprezentowali się: Zespół Młodych MDK, Schola Św. Anny z Bogatego, Zespół Pasja, Grupa Teatralna MDK „Amaktorzy” oraz liczni soliści, w tym Wiktoria Żelarzewska, Krystian Olszewski, Oliwia Sęga, Emilia Plattner, Zuzanna Bęcławska, Anna Walewska, Oskar Woźnicki, Oliwia Jeznach, Joanna Kulpanowska, Sylwia Jeznach, Magdalena Tumińska i Ula Królicka.

Przasnyski MDK serdecznie podziękował wszystkim występującym artystom oraz instruktorom, którzy czuwali nad przygotowaniem koncertu: Magdalenie Goliasz, Markowi Karolskiemu, Piotrowi Goliaszowi oraz Zbigniewowi Olszakowi, prowadzącemu Scholę Św. Anny.

– Ogromne podziękowania dla całego zespołu za wspaniałą oprawę muzyczną i artystyczną wydarzenia – podkreślił MDK.

Na zakończenie koncertu głos zabrała Magdalena Król-Piórkowska, dyrektor MDK, która złożyła wszystkim przybyłym serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne.

Wydarzenie wprowadziło zgromadzonych w ciepłą, świąteczną atmosferę, podkreślając radość i wspólnotowy charakter tego wyjątkowego czasu.

 

 

guest
0 komentarzy