Muzeum zaprasza na promocję książki „Wielofunkcyjny niemiecki obóz Soldau (1939-1945). Monografia”

Przasnyskie muzeum historyczne zaprasza na promocję książki „Wielofunkcyjny niemiecki obóz Soldau (1939-1945). Monografia”. W trakcie spotkania będzie istniała możliwość zakupu publikacji.

 

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza mieszkańców miasta i powiatu przasnyskiego na promocję książki  „Wielofunkcyjny niemiecki obóz Soldau (1939-1945). Monografia” dr Radosława Wiśniewskiego.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 9 lutego o godz. 17.00. W trakcie spotkania będzie istniała możliwość zakupu książki.

Radosław Wiśniewski urodził się w 1981 r. w Działdowie. Doktoryzował się na podstawie rozprawy „Antynaturalistyczna koncepcja filozofii dziejów Stanisława Brzozowskiego” na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Współredaktor (razem z dr. Michałem Rydlewskim) książki „Filozoficzna refleksja nad kulturą. Polska humanistyka pierwszej połowy XX wieku”.

 

Publikował m.in. w czasopiśmie Uniwersytetu Łódzkiego „Hybris”, „Szkicach humanistycznych”, „Komunikatach Warmińsko-Mazurskich”, „Ruchu Filozoficznym”, „Roczniku Działdowskim”, „Studiach Elbląskich”, pozycji wydawniczej „Regiony i Pogranicza”, periodyku Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku „Wojna i Pamięć” oraz w kilkudziesięciu tomach pokonferencyjnych. Pracuje w Muzeum Pogranicza w Działdowie.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bolek
Bolek
9 miesięcy temu

Czy zdalnie będzie można kupić?