Muzeum Historyczne w Przasnyszu świętowało jubileusz 40-lecia [FOTO]

W środę, 28 czerwca Muzeum Historyczne w Przasnyszu świętowało jubileusz 40-lecia. Życzeniom i gratulacjom nie było końca.

 

Podczas uroczystości dyrektor Agnieszka Brykner przywitała gości i wygłosiła referat na temat historii muzeum, któremu towarzyszyła prezentacja dotycząca działalności instytucji. Następnie odbył się koncert uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I Stopnia w Przasnyszu, który poprowadził Rafał Witkowski, wicedyrektor szkoły.

Kolejnym punktem programu były wystąpienia gości. Życzeń i gratulacji nie brakowało. Na stole pojawił się również jubileuszowy tort.

Współorganizatorami obchodów jubileuszu muzeum są Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Miasto Przasnysz.

 

W muzeum można zwiedzać wystawę „Co z przeszłości pozostało… Jubileusz 40-lecia Muzeum Historycznego w Przasnyszu”. Ponadto  w ramach obchodów jubileuszu 27 sierpnia na rynku miejskim odbędzie się  koncert zespołu wokalno-aktorskiego Sonanto, na który Muzeum Historyczne Przasnyszu zaprasza już dziś.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
10 miesięcy temu

Wystarczy wejść na profil FB muzuem i zobaczyć kto tylko jest na zdjęciach . Nawet nie ma żadnego zdjęcia z dawnymi pracownikami…

myto
myto
10 miesięcy temu
Reply to  Robert

Obecnym władcom byli pracownicy są zbędni.

Olo
Olo
10 miesięcy temu
Reply to  myto

Niedługo obecni władcy będą zbędni.