„Murem za polskim mundurem” w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej

„Za odwagę, za poświęcenie, dziękuję i doceniam Wasz trud…”, „Dużo zdrowia i wytrwałości” – to tylko niektóre słowa, które skierowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej do żołnierzy stacjonujących na  polskiej granicy.

 

– Uczniowie z klas I-III  z wielkim zaangażowanie przystąpili do wykonania kartek okolicznościowych dla naszych obrońców. Przez kilka dni pod czujnym okiem swoich wychowawczyń tworzyli prace plastyczne prześcigając się w pomysłach. Wielu uczniów zdecydowało się na kartki świąteczne, w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, ale byli i tacy, którzy przedstawili pracę polskiego żołnierza – informuje Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej.

Pisząc życzenia uczniowie wyrażali swoje uznanie i podziw dla ciężkiej i niebezpiecznej służby jaką jest ochrona granicy polsko – białoruskiej.

– Wszystkich żołnierzy, funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej zapewniamy o naszym wsparciu, jesteśmy „Murem za polskim mundurem”. Będziemy o Was zawsze pamiętać oraz nauczymy tego następne pokolenia – czytamy.

 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Nie wiem, po co małe dzieci angażować w takie akcje.
Równie dobrze można robić akcję pod hasłem „miejsce dzieci nie jest w lesie”.

Adam
Adam
1 miesiąc temu

Też jestem zdania że jeszcze tych problemów I zmartwień będą mieli nadmiar za parę lat