MultiQuiz powrócił do Jednorożca

Po ponad dwuletniej przerwie stowarzyszenie Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej powróciło do rozgrywki MultiQuiz. Ta odbyła się 19 maja o godzinie 18.00 w Pizzerii Podpłomyk.

 

– Nasze życie wraca do normy po pandemicznym czasie. Zniesione zostały obostrzenia, obowiązek kwarantanny, coraz mniej słyszy się o zarażeniu COVID-19, a zatem i ryzyko narażenia odbiorców i odbiorczyń naszych zadań na zachorowanie maleje. W związku z tym postanowiliśmy po ponad dwuletniej przerwie powrócić do naszej sprawdzonej i dobrze przyjętej inicjatywy – poinformowało Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej”.

W rozgrywce wzięły udział trzy drużyny: Trójka (która stała się w ostatniej rundzie Piątką), Jestem Za oraz Słoneczka. Łącznie w quizie wzięło udział 18 osób plus prowadząca i przygotowująca quiz, Barbara Szenda.

 

Emocje były duże, pytania bardzo ciekawe, atmosfera dobra, a humory jeszcze lepsze. Wszystkie trzy drużyny stanęły na podium. Wygrała Trójka, drugie miejsca zajęły Słoneczka, a trzecie drużyna Jestem Za.

– Ten czwartkowy wieczór pokazał nam, że MutliQuiz w Jednorożcu ma już swoich stałych odbiorców. Czekamy na kolejnych i zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w najbliższy czwartek 2 czerwca o godzinie 18.00. Kolejny MultiQuiz tylko w Pizzerii Podpłomyk – czytamy.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments