MotoMikołaje 2016 – relacja z przasnyskiego rynku

Św Mikołaj po raz kolejny pojawił się na przasnyskim rynku. Już od godzin południowych 4 grudnia trwały przygotowania do przyjazdu bardzo ważnego świątecznego gościa. Auto Moto Klub „Rzemieślnik” już po raz piąty w ramach akcji pn. „MOTOMIKOŁAJE 2016” zorganizował przyjazd tak wyczekiwanego przez wszystkiego dzieci białobrodego.

Od godziny 14.00 do godziny 16.00 na scenie w oczekiwaniu na przyjazd św.Mikołaja działo się bardzo dużo. Specjalnie na tę okazję zespoły CHOJNACKI BAND oraz ABY POGRAĆ połączyły siły i zagrały dla przybyłych na rynek przasnyszan i mieszkańców z okolic Przasnysza, wiele bardzo znanych i lubianych przebojów. Najważniejszym był utwór grupy CHOJNACKI BAND pt. „Magiczny czas” przywołujący atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Występowały również „Śnieżynki” z grupy LIVE EVENTS, które rozgrzewały dzieciaki zebrane przed sceną. Obok sceny rozstawiono namioty w których można było zjeść cukrową watę od firmy IV ONE, kupić mięciutkie czapki, szaliki i poduszki od firmy MIFI, wypić gorącą herbatę od Biura Kredytowego CREDIT AGRICOLE – sponsora imprezy oraz spróbować wypieków Justyny Andrzejewskiej i tym samym wesprzeć Dawida z Przasnysza, który od ponad roku jest w śpiączce. W budynku Ratusza Miejska Biblioteka Publiczna,  Biblioteka Pedagogiczna i Muzeum Historyczne przygotowały Warsztaty Bożonarodzeniowe.

O godz. 16.00 w eskorcie motocyklistów z Auto Moto Klubu „Rzemieślnik” wjechał na Rynek ten wyczekiwany przez wszystkich Św. Mikołaj. Przywitany przez Burmistrza Przasnysza Waldemara Trochimiuka – Honorowego Patrona imprezy. Po zajęciu miejsca na scenie Mikołaj zaprosił do siebie dzieciaki i obdarował upominkami.

Po wizycie na przasnyskim rynku konwój ze Świętym udał się do szpitala by odwiedzić dzieci przebywające na oddziale dziecięcym.

Patronat medialny nad imprezą objęło RADIO 7 z Mławy.

Auto Moto Klub „Rzemieślnik” pragnie podziękować za pomoc w organizacji imprezy:

– Biuru Kredytowemu CREDIT AGRICOLE,

– Burmistrzowi Przasnysza Waldemarowi Trochimiukowi,

– Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przasnyszu,

– LIVE EVENTS,

– DJ’S TEAM,

– CHOJNACKI BAND,

– ABY POGRAĆ,

– IV ONE,

– Justynie Andrzejewskiej,

– RADIU 7,

– Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu,

– Bibliotece Pedagogicznej w Przasnyszu,

– Dyrekcji Muzeum Historycznego w Przasnyszu,

– Wydziałowi Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Mariusz Prusik

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments