Motocykliści i pasjonaci zabytkowych samochodów odwiedzili czernicką placówkę

Za sprawą organizacji „Anioły bez skrzydeł” czernicką Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą „Nasze Dzieci” odwiedzili pasjonaci zabytkowych samochodów z grupy „Ciechanowskie Klasyki” i motocykliści z Motomaniaków z Gołymina.

 

W minioną niedzielę, 27 sierpnia Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą „Nasze Dzieci” w Czernicach Borowych  odwiedziła grupa „Ciechanowskie Klasyki” i motocykliści z grupy Motomaniak z Gołymina. Wizyta odbyła się dzięki organizacji „Anioły bez skrzydeł”.

– Dzieciom z placówki zaprezentowaliśmy swoje auta i motocykle. Były przejażdżki i dyskusje na temat starej motoryzacji. Dziękujemy właścicielom samochodów i motocykli, a dzieciakom obiecujemy że jeszcze kiedyś wrócimy – relacjonuje grupa „Ciechanowskie Klasyki”.

Czernicka placówka dziękuję gościom za obecność i zaprasza na kolejne spotkania.

 

– Niedzielne południe spędzone cudownie z warkotem motorów i samochodów. Ogromne podziękowania ślemy pasjonatom zabytkowych samochodów z grupy „Ciechanowskie Klasyki” i sympatycznym motocyklistom grupy Motomaniak z Gołymina. „Anioły bez skrzydeł” cudownie z wami współpracować. Dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie – dziękują „Nasze Dzieci”.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments