Moto-Miłośnicy rozpoczęli sezon motocyklowy [FOTO]

W sobotę, 6 maja odbyło się uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego, które zorganizowała grupa Moto-Miłośnicy z gminy Chorzele.

 

Impreza rozpoczęła się od mszy św. w intencji wszystkich motocyklistów. Celebrował ją ks. Grzegorz Ostrowski z parafii św. Jana Nepomucena w Duczyminie.

– Podczas mszy nastąpiło poświęcenie wszystkich motocykli, trajek oraz quadów, które przybyły na rozpoczęcie sezonu. Nie zabrakło również przemówień ze strony Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele Beaty Szczepankowskiej oraz Starosty Powiatu Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego – relacjonują organizatorzy.

Kolejnym punktem sobotnich uroczystości motocyklowych była parada prowadząca na parking w miejscowości Jarzynny Kierz. Tam czekała na wszystkich ciepła grochówka, kiełbasa z grilla oraz konkursy z nagrodami.

 

– Goście mogli wziąć udział w konkurencjach takich jak picie piwa na czas, najsztywniejsza ręka, wbijanie gwoździ, najgłośniejszy wydech. Za zajęte miejsca otrzymali nagrody w postaci pamiątkowych medali wraz z dyplomami. Tegoroczne otwarcie sezonu przyciągnęło dużą liczbę motocyklistów, którzy mamy nadzieję bawili się świetnie i za rok również nas odwiedzą – dodają.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments