Moto-Miłośnicy.pl pojawią się na przasnyskim rynku

To już trzeci rok od kiedy Grupa Moto-Miłośnicy.pl wyrusza saniami z Mikołajem i Śnieżynkami odwiedzając dzieci w całym powiecie. 3 grudnia pojawią się na przasnyskim rynku.

 

– Uwielbiamy ten czas kiedy wszędzie ozdoby świąteczne migają, kiedy dzieci wpatrzone w okno wypatrują Mikołaja, kiedy w domu pachnie makowcem i mandarynkami, a w tle lecą kolędy. To taki magiczny czas pełen refleksji i zapomnienia – mówi nam Bożena Łada z Moto-Miłośników.pl.

Dzień pełen magii zaczynają 3 grudnia na Rynku w Przasnyszu od godziny 13.00.

– Tam przez dwie godzinki będzie można odwiedzić Świętego Mikołaja zostawić list, obrazek, a w zamian zrobić zdjęcie i na osłodę poczęstować się pysznym cukierkiem – dodaje nasza rozmówczyni.

 

Przasnysz to nie jedyne miejsce, które odwiedzi grupa motycyklowa.

– Między 3, a 7 grudnia grupa będzie odwiedzała szkoły, między innymi w Duczyminie, Krukowie,  Olszewce, przedszkola w Chorzelach. To jednak namiastka miejsc gdzie będziemy. Udzielamy się również charytatywnie i zajedziemy do Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Czarni, gdzie z Kołem Gospodyń Wiejskich z Przysowych i Wolonwariatami rozdamy paczki. Jest bardzo dużo zainteresowanych, żeby spotkać się z Mikołajem. Jest nam bardzo miło, że w tych dniach kiedy jeździmy wszystkim udziela się magia Świat Bożego Narodzenia – podsumowuje.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments