Moto-Miłośnicy otworzyli sezon motocyklowy 2024

W sobotę, 18 maja w Duczyminie odbyło otwarcie sezonu motocyklowego grupy Moto-Miłośnicy. Patronat nad imprezą objął Paweł Mostowy, Starosta Przasnyski.

 

– Jak co roku Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Duczyminie przyciągnęło wielu miłośników dwu i trójkołowców. Inauguracja sezonu rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafii Św. Jana Nepomucena w Duczyminie, której przewodniczył proboszcz parafii ks. Grzegorz Ostrowski. Po mszy świętej wszystkie zgromadzone na otwarciu motocykle zostały poświęcone – relacjonuje Powiat Przasnyski.

Następnie motocykliści ruszyli paradą motocyklową z Duczymina na parking leśny w Jarzynnym Krzu. Tam czekał na nich zarówno ciepły posiłek, jak i atrakcje. Na scenie wystąpił zespół Kaplica, Fokster oraz Aleksander Dragon.

– Pomiędzy występami odbyły się konkursy z nagrodami, w których uczestniczyli zarówno panowie jak i panie. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale. Przygotowanie całego otwarcia sezonu to ogrom pracy, którą organizatorzy zawdzięczają wszystkim członkom Grupy Moto-Miłośnicy – dodaje Powiat Przasnyski.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments