MOPS Przasnysz: Tradycyjny bal karnawałowy w Miejskim Domu Kultury.

W dniu 21 lutego 2019 roku dzieci z Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej działającego w strukturze MOPS bawiły się na tradycyjnej choince karnawałowej w Miejskim Domu Kultury. Przybyłe dzieci, młodzież oraz rodziców przywitał Łukasz Chrostowski – Burmistrz Przasnysza. Wspólnie z dziećmi bawili się również Jarosław Szmulski – Sekretarz Urzędu Miasta oraz Joanna Cieślik – Dyrektor MOPS.

Bal Prowadził zespół Takt, który oprócz tańców zorganizował dla dzieci wiele konkursów, gier i wspólnie angażujących również rodziców zabaw. Nie było czasu na nudę i nawet najbardziej nieśmiałe dzieci dały porwać się do tańca. Dzieci zachwycały pięknymi kostiumami, a uśmiechnięte buzie świadczyły o doskonałych humorach i dobrej atmosferze. Punktem kulminacyjnym była oczywiście wizyta Mikołaja, który wszystkim dzieciom wręczył paczki oraz bawił się z uczestnikami balu.

Duży wkład w przygotowanie imprezy mieli również rodzice. Mamy upiekły ciasta i aktywnie uczestniczyły w tańcach i zabawie.

Źródło MOPS Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments