Modele ciągników John Deere dla świetliczaków z przasnyskiej „Jedynki”

Świetliczaki z przasnyskiej „Jedynki” wzięły udział w konkursie plastycznym. W nagrodę otrzymały modele ciągników John Deere.

 

Dzieci uczęszczające na świetlicę w Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu wzięły udział w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez firmę FRICKE, dealera i serwisanta ciągników, kombajnów, sieczkarni i innych produktów amerykańskiej marki John Deere.

– W zamian za prace plastyczne dzieci otrzymały trzy duże zabawki, ciągniki marki John Deere z przyczepami oraz inne drobiazgi. Są to modele w skali 1:16. Mają skręcane koła, otwierane drzwi, przyczepy się zapinają i odpinają oraz mają funkcję wyładowania. Nic, tylko wsiadać i jechać w pole, ale w naszym przypadku na dywan – informuje szkoła.

Dzieciaki na zajęciach świetlicowych bardzo chętnie sięgają po nowe zabawki zamieniając się w rolników i tworząc swoje małe gospodarstwa.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wiesiek
Wiesiek
1 miesiąc temu

Ten największy w środku a najgorzej narysował, wstyd.

Benek
Benek
1 miesiąc temu

Najgorzej narysował bo jest jeszcze młody. Włosów jeszcze nie ma przecież. Z wiekiem będzie ładniej rysował. Prawda Mareczku.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Dzieci powinny od razu zostać uprzedzone, że w przyszłości dostawanie w prezencie produktów tej marki może się źle skończyć. Pewien pisi minister o tym zapomniał i już nie jest ministrem.