Młodzieżowa Rada Powiatu Przasnyskiego sadziła drzewa

Z okazji 25 – lecia Powiatu Przasnyskiego członkowie Młodzieżowej Rady Powiatu Przasnyskiego posadzili 25 sadzonek.

 

Młodzieżowa Rada Powiatu Przasnyskiego bierze udział w wielu inicjatywach związanych z promocją Powiatu Przasnyskiego. Jedną z nich są obchody 25-lecia powstania samorządu.

W minioną sobotę w czasie Rajdu Gwiaździstego w Górach Dębowych członkowie Młodzieżowej Rady Powiatu, wraz z Krzysztofem Bieńkowskim, starostą przasnyskim, Michałem Mockiem, opiekunem rady i przedstawicielami Nadleśnictwa Przasnysz wzięli udział w akcji sadzenia drzew.

– Posadzili 25 sadzonek z roczników 1999 – 2023 z okazji 25-lecia Powiatu Przasnyskiego. Dziękujemy Nadleśnictwu Przasnysz za przekazanie sadzonek oraz pomoc w ich sadzeniu. Cieszy nas fakt, że młodzież chętnie angażuje się w tego typu inicjatywy – informuje samorząd.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
szymon
szymon
1 miesiąc temu

Dzień czynu społecznego z I Sekretarzem 🙂

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Czy senator to naprawdę nie ma nic pożytecznego do roboty?

Andrzej
Andrzej
1 miesiąc temu

Czy w naszym pięknym Kraju nie da się robić wszystkiego normalnie ? Czy zawsze musi być jakaś „durnowata akcja ” podana do publicznej wiadomości ? Czy posadzenie 25 drzewek przez ekipę która kilkoma samochodami zaliczyła 25 km . w jedną stronę zasługuje na pochwałę czy raczej na politowanie ? Dziwny jest nasz Kraj i jego „elyty” które każdą głupotę muszą zgłosić na facebuku .