Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Krzynowłogi Małej na wyjeździe integracyjnym

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Krzynowłogi Małej wyruszyła do Energylandii i do Krakowa na wycieczkę integracyjną.

 

Członkowie Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Krzynowłodze Małej na zakończenie wakacji wzięli udział w wyjeździe integracyjnym do Krakowa. To dla nich czas zabawy, wspólnych rozmów, a także rodzinnej i przyjacielskiej atmosfery.

Pierwszego dnia dotarli do Energylandii, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji oraz wspólnych rozgrywek sportowych. Kolejnego dnia przybyli do Krakowa. Odwiedzili Smoka Wawelskiego oraz posłuchali na żywo hejnału z Wieży Mariackiej.

– Pomimo ogromnych obaw oraz niepokojącej prognozy, pogoda nam dopisała i mogliśmy bez problemu zrealizować cały plan wycieczki – opisuje Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Krzynowłogi Małej.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
1 rok temu

Kiedyś wycieczka z K. Małej pojechała na wycieczkę do teatru i się trochę spóznili na spektakl.Wchodząc na widownię aktor ze sceny jako tekst przedstawienia mówi ,,skąd przybywacie?” a wtedy ktoś z wycieczki krzyczy -z Krzynowłogi Małej .Podobno to była prawda.

- w
- w
1 rok temu
Reply to  jan

Było to podobno w „Teatrze Dramatycznym” w Warszawie gdzie grano sztukę „Odprawę posłów greckich”. A jedną z ról grał GUSTAW HOLOUBEK. Na to przedstawienie na przełomie lat 80-tych wybrali się w ramach działań ukulturalniających, pracownicy Spółdzielni Kółek Rolniczych z Krzynowłogi Małej. Zanim jednak załoga sławetnego SKR-u zasiadła na widowni w teatrze, po drodze odwiedziła staropolskim zwyczajem kilka „stołecznych knajpek”. Uczestnicy wycieczki spóźnieni do sali teatru weszli, kiedy już odgrywane były kolejne sceny dramatu Jana Kochanowskiego. Kiedy Gustaw Holoubek wypowiadał do posłów słowa: „Skąd przybywacie?”, – pracownicy SKR-u myśląc, że to ich się pyta aktor, z humorem gromkim głosem odpowiedzieli, że… Czytaj więcej »