Młodzież z ZSP w Przasnyszu w tym roku skorzysta z hali sportowej. Uroczyście przekazano obiekt [FOTO]

W grudniu 2020 roku do użytku zostało oddane powiatowe lodowisko. Te jest sezonowe i dostępne tylko w miesiącach zimowych. Z założenia w okresie wiosenno – letnim obiekt miał pełnić rolę hali sportowej. Plany pokrzyżowała pandemia i zdalna nauka. Jednak wraz z tegorocznym rozpoczęciem roku szkolnego budynek będzie wykorzystywany w pełni.

 

W piątek, 2 września odbyło się uroczyste przekazanie hali sportowej do użytkowania przez młodzież szkół powiatowych. Hala znajduje się w budynku, który w okresie jesienno – zimowym pełni rolę lodowiska powiatowego. W związku z tym, że budynek był już „oficjalnie otwierany”, właśnie na potrzeby lodowiska, przecięcia wstęgi nie było.

W uroczystości przekazania hali wziął udział m.in. starosta powiatu przasnyskiego Krzysztof Bieńkowski, dyrektorzy placówek, dla których organem prowadzącym jest powiat, a także nauczyciele i wielu innych gości.

 

Po oficjalnych przemówieniach na hali rozegrany został mecz koszykówki, w którym zmierzyły się drużyny przasnyskiego Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Powiatowych.

 

 

 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iza
Iza
25 dni temu

Zamiast zdjęcia z uczniów w końcu to ich dzień to same gwiazdy

przasnyszanka
przasnyszanka
25 dni temu

szok