Młodzież „urzędowała” przy Szkole Podstawowej w Krasnem. Zostawiła po sobie bałagan

Szkoła Podstawowa w Krasnem udostępniła zdjęcia pokazujące bałagan, jaki pozostawiła po swoim pobycie na terenie placówki, młodzież. Po apelu szkoły, sprawcy posprzątali teren.

 

– W ostatnich dniach szkolny monitoring zarejestrował niewłaściwe zachowania młodzieży, do jakich dochodzi na terenie szkoły – spożywania alkoholu, śmiecenia oraz dewastacji mienia szkolnego – takiej treści komunikat pojawił się mediach społecznościowych Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krasnem.

Dyrekcja szkoły zwróciła się do młodzieży, by ta posprzątała terenu. „Bardzo prosimy o zdobycie się na cywilną odwagę i natychmiastowe posprzątanie śmieci. W innym przypadku sprawa zostanie zgłoszona na policję wraz z nagraniami dokumentującymi naganne zachowania. Prosimy także, aby na terenie szkolnym zachowywać się w sposób odpowiedzialny, przestrzegając zasad, jakie obowiązują w miejscu publicznym”.

 

Obyło się bez policji

Młodzież odpowiedziała bardzo szybko. Jak dowiedzieliśmy się od Wojciecha Gołębiewskiego, dyrektora szkoły, sprawcy „całego zamieszania” już posprzątali po sobie. Przy okazji dyrektor zaapelował do młodzieży, by ta przebywając na terenie szkoły, dbała o niego i pozostawiła w takim samym stanie, w jakim go zastała.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments