Młodzież dewastuje teren szkolny w Jednorożcu

Zniszczono trybuny na boisku przy Zespole Szkół Powiatowych w Jednorożcu. – Na terenie placówki działa monitoring, sprawcy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności – zapowiada szkoła.

 

– Butelki, śmieci, pety po papierosach, puszki, zniszczone krzesełka – tak wygląda boisko przy naszej szkole podstawowej oraz plac wokół szkół. Codziennie pracownik szkoły sprząta boisko i codziennie po wieczorno-nocnych „posiadówkach” naszej młodzieży znajduje wór śmieci. Nie mówimy jak wygląda boisko i plac szkolny po weekendzie, bo to jest katastrofa. Kiedy nasza młodzież zacznie szanować cudze mienie? – napisano na profilu szkoły w mediach społecznościowych.

 

Ze względu na powtarzające się akty wandalizmu zdecydowano, że boisko będzie zamykane.

– Niestety będziemy zmuszeni zamknąć boisko po godzinach pracy na klucz, tak samo jak furtki szkolne. Cały plac szkolny zrobił się miejscem imprez dla młodzieży jak widzimy na kamerach nie tylko z naszej miejscowości. Oczywiście w niedługim czasie po przejrzeniu monitoringu konsekwencje za zniszczenia poniosą odpowiedzialne za to osoby – czytamy.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Młodzież
Młodzież
1 rok temu

Nie chcę za bardzo wychylać się przed szereg, ale zamiast „krzyczeć na chmury” szkoła zastanowiłaby się jaki błąd popełniła obok rodziców w procesie edukacji/wychowania, że takie zachowania są na tyle powszechne, żeby być problemem wymagającym ukarania wszystkich użytkowników boiska?

Arkadiusz
Arkadiusz
1 rok temu

Niech płacą rodzice dzieci ci zniszczyli

Maścichuj
Maścichuj
1 rok temu

To chyba Stary Kołak był

Teresa
Teresa
1 rok temu
Reply to  Maścichuj

Albo Mascichuj

Joanna
Joanna
1 rok temu

Jacy rodzice, takie dzieci.

Anonymus
Anonymus
1 rok temu

Heh jak bardzo mnie to nie dziwi jeśli chodzi o jednorozec… dno totalne i patola