Młodzi zawodnicy MKS Przasnysz uczą się pływać

Dzięki porozumieniu, jakie zostało zawarte pomiędzy MKS Przasnysz, a Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Przasnyszu, aż 45 zawodników klubowych rozpoczęło naukę pływania.

 

Klub sportowy MKS Przasnysz przystąpił do programu powszechnej nauki pływania. Wszystko, dzięki porozumieniu z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Przasnyszu. Blisko 45 zawodników klubowych, na co dzień uczęszczających do klas I-III szkół podstawowych, rozpoczęło korzystanie z bezpłatnych zajęć sportowych, które odbywają się na basenie w Ciechanowie.

 

– Program powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” jest adresowany do uczniów szkół podstawowych z klas I – III. Zajęcia sportowe, realizowane w ramach projektu, to przede wszystkim nauka podstawowych umiejętności pływania, ale też możliwość rozwijania i podnoszenie sprawności fizycznej – poinformował MKS Przasnysz.

Uczestnictwo z zajęciach ma pozytywnie wpłynąć na zdrowie ich uczestników, a także zachęcić ich do systematycznego uprawiania sportu.

 

 

j.b.

guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maggy
Maggy
11 dni temu

Ciekawe jak w grupie 45 osobowej można się nauczyć pływać …

Marcin
Marcin
11 dni temu

Czemu burmistrz nie organizuje takich zajęć w Chordelach. Czemu nie wspiera lokalnej inwestycji?

Bobi
Bobi
11 dni temu
odpowiada  Marcin

Za taką inwestycję to ktoś tu powinien mieć postawione zarzuty o niegospodarność.

Zenek
Zenek
11 dni temu
odpowiada  Bobi

Z pretensjami to się udaj do Trochimiuka, bo dzięki jego rządom w Przasnyszu nie ma basenu a w Chorzelach jest.

Mati*
Mati*
10 dni temu
odpowiada  Marcin

Bo w tej naszej sadzawce nie nauczysz małych dzieci pływać, bo za mało miejsca a basen „olimpijski” jest za głęboki dla początkujących o niskim wzroście. Także było myśleć co się buduje a nie zbudować aby było… Tyle o basenie w Chorzelach 👌

Maggy
Maggy
10 dni temu
odpowiada  Mati*

Oj tak, pomysłowo wykonany jest ten basen w Chorzelach. Dysze masujące są w miejscu gdzie dzieci zjeżdżają że zjeżdżalni prawie wprost na głowę osobom korzystającym z masażu. Jakby ktoś ruszył głową mógłby te dysze zaprojektować w innym miejscu lub przestawić zjeżdżalnię. Ale po co?…

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 dni temu

Powiat buduje basen, a później dzieciaki ze stolicy Powiatu jeżdżą na naukę pływania do sąsiadów.

Logiczne, co nie?

bs1920
bs1920
10 dni temu

Powiat zmienia operatora na basenie i bilety na basen w Chorzelach są najdroższe w okolicy.
Logiczne, co nie?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 dni temu
odpowiada  bs1920

Nie, nie logiczne. Bo wybrany operator powinien mieć obowiązek udostępnienia basenu dzieciakom po konkurencyjnej cenie.
Efekt jest taki, że przasnyscy podatnicy zapłacili za budowę basenu, płacą teraz za jego utrzymanie i do tego płacą za wycieczki dzieci szkolnych do Ciechanowe. Strasznie bogaci najwyraźniej jesteśmy

Aspi
Aspi
10 dni temu

A ja myślałem że więcej chętnych na lodowisko niż pływanie i dlatego nie ma basenu w mieście powiatowym Przasnysz

nie
nie
10 dni temu
odpowiada  Aspi

Wybudowali lodowisko, to wybudowali. Inwestycja też fajna, tylko kiedy oni zaczną sezon ? Już niektóre lodowiska się otworzyły. Szkoda jednak, że główny atut, czyli lodowisko pod dachem, przestaje być atutem w rozpatrzeniu okolicznych naszych większych miast. Ostrołęka, Działdowo i obecnie Pułtusk też zadaszają swoje sezonowe lodowiska, wstawiają swoje lodowiska pod hale namiotowe. Zatem ani deszcz, ani ciepła pogoda nie będzie im straszna, sezon potrwa całą zimę. Atut zadaszenia naszego lodowiska (całorocznego) stracony dość szybko.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 dni temu
odpowiada  Aspi

A prawda jest taka, że basen jest w Chorselach bo nasi ówcześni włodarze zaczęli się bawić w jakieś śmieszne gierki. I w efekcie basen mamy w pipidówku, a w Przasnyszu na h*j potrzebny basen.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 dni temu

Potrzebne lodowisko oczywiście. A nie potrzebny basen.