Młodzi piłkarze z Przasnysza znowu najlepsi

Młodzi piłkarze MKS Przasnysz, chłopcy z rocznika 2002 i młodsi, których trenuje Jacek Klinger bezapelacyjnie wygrali Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar burmistrza Przasnysza zorganizowany przez zarząd klubu.

Zawody rozegrano w hali sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu i wzięło w nich udział siedem drużyn, które grały systemem każdy z każdym. MKS wystawił dwie ekipy, jedną w roczniku 2002, czyli turniejowym, a drugą w roczniku 2001, która brała udział w turnieju, ale w końcowej klasyfikacji z racji wieku nie była brana pod uwagę. Narybek przasnyskiego klubu z rocznika 2002 rozegrał świetne zawody. Nasi piłkarze wygrali wszystkie pięć spotkań, zdobywając 17, a tracąc tylko 3 gole.

Wyniki meczów MKS Przasnysz 2002 i młodsi

MKS Przasnysz          5-1       Korona Hid Ostrołęka II

MKS Przasnysz          3-0       UKS Moja Ostrołęka

MKS Przasnysz          3-0       MKS Ciechanów

MKS Przasnysz          2-2       Korona Hid Ostrołęka I

MKS Przasnysz          4-0       Mławianka Mława

Najlepszym strzelcem całego turnieju został Jakub Sygocki z MKS Przasnysz, najlepszym zawodnikiem wybrano Huberta Matusiaka z MKS Ciechanów, a najlepszym bramkarzem okazał się  Michał Fuksiński z Korony HID Ostrołęka. Wszystkie ekipy otrzymały nagrody, puchary i pamiątkowe dyplomy. Także trójka zawodników wyróżnionych uhonorowana została statuetkami. Ponadto na szyjach zwycięzców zawisły „złote” medale. Gratulujemy.

Zwycięska drużyna MKS Przasnysz wystąpiła w składzie: Mateusz Trzciński, Szymon Skała, Jakub Kaliszewski, Błażej Krupiński, Jakub Sygocki, Adam Czaplicki, Jakub Rupiński, Jakub Łysiak, Jakub Kacprzak


MKS Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments