Młodzi piłkarze MKS Przasnysz zakończyli rozgrywki ligowe. Są w pierwszej trójce tabeli końcowej

Drużyna Młodzików MKS Przasnysz, trenowana przez Jacka Klingera zakończyła rozgrywki ligowe w rundzie jesiennej.

 

Młodzi piłkarze MKS Przasnysz rozegrali w rundzie jesiennej 10 meczów, z czego 6 zakończyli zwycięstwem, raz zremisowali i trzy razy ulegli drużynie przeciwnej. Takie wyniki pozwoliły im zająć miejsce w pierwszej trójce tabeli końcowej z 19 punktami.

– Dziękuję za zaangażowanie całej drużynie wraz z rodzicami. Przejście z gry siedmioosobowej do gry dziewięcioosobowej jest dosyć trudne, ponieważ zawodnicy muszą opanować dodatkowe elementy rzemiosła piłkarskiego. Potrzebowaliśmy na to trochę czasu, ale druga część rundy pokazała, że idziemy w dobrym kierunku i napawa optymizmem co do występów w rundzie wiosennej – informuje MKS Przasnysz.

Zawodnicy występujący w barwach MKS Przasnysz: Bielecki Michał, Boryceusz Jan, Dobrzyńska Oliwia, Dudek Filip, Koszarska Lena, Krukowski Adrian, Lubański Bartosz, Motacki Jan, Pabiś Wiktor, Pęczkowski Szymon, Piekarski Wiktor, Rosół Bartosz, Soliwodzki Wiktor, Szczyglak Jakub, Szkoda Franciszek, Tomaszewski Julian, Uliczna Oliwia, Zadrożny Karol, Koszarski Kacper, Kacper Świgoński, Domański Julian.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments