Mławianin chory na Covid – 19 wyleczony. Wczoraj opuścił ciechanowski szpital.

Jak przed chwilą poinformowała Agnieszka Woźniak, rzecznik prasowy ciechanowskiego szpitala, pacjent z Mławy chory na Covid – 19 został wczoraj wypisany z placówki.

 

Chory pierwsze objawy choroby zauważył 19 marca, kilka dni później potwierdzono zakażenie koronawirusem. Od tamtej pory przebywał na oddziale zakaźnym.

U mężczyzny wykonano dwa testy, które potwierdziły, że nie jest on już zakażony. Wczoraj mławianin otrzymał zgodę na opuszczenie placówki w Ciechanowie. Jest to pierwszy “ozdrowieniec” na naszym terenie.

Jak dodatkowo informuje Codziennik Mławski, trzej mieszkańcy powiatu mławskiego w wieku 18, 33 i 90 lat, którzy trafili na oddział zakaźny ciechanowskiego szpitala podejrzeniem koronawirusa również nie są zarażeni. U wszystkich test wskazał wynik ujemny.


 

Źródło codziennikmlawski.pl
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jio
jio
1 rok temu

Oby tak dalej

Marek P.
Marek P.
1 rok temu

no ciekawe jakie miał objawy? grypy? w Polsce już w listopadzie dzieci w przedszkolach chorowały na … właśnie na co bo najczęściej je diagnozowano na grypę, zapalenie oskrzeli… oczywiście testów covid19 nikt nie robił… ten wirus już był w Europie wcześniej. jak i inne wirusy, choroby, grzyby, mikroby etc… dlaczego teraz zrobiono z tego epidemię? tak, zrobiono. w Polsce najnormalniej w świecie co miesiąc umiera 30.000 Polaków (starość, rak, samobójstwa, etc) a teraz 94 zniszczy gospodarkę? w imię czego? i dlaczego portal nie krzyczy o Krossie? czy redukcja o 25% nie podwyższy liczby ofiar koronnegowirusa?