Mława. W „biały dzień” grozili śmiercią i dotkliwie pobili 20-latka.

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych przez Policję, po tym jak dotkliwie pobili 20-letniego mieszkańca Mławy. Do ataku doszło w środę przed południem na jednym z osiedli.

 

Mężczyźni zostali zatrzymaniu bezpośrednio po zdarzeniu.

– To dwaj mieszkańcy powiatu mławskiego, 22 i 41- latek, oraz 38 – letni mieszkaniec Darłowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mężczyźni zaatakowali 20-latka na ulicy, przed jednym z bloków w Mławie. Grozili mu pozbawieniem życia, uderzali po całym ciele, a jeden z napastników zniszczył mu okulary. Napadnięty 20-latek znał atakujących – informuje asp.szt. Anna Pawłowska.

Bezpośrednio po zdarzeniu napastnicy próbowali uciec interweniującym policjantom. Zostali jednak zatrzymani po krótkim pościgu. Jeden z nich, 22-latek z pow. mławskiego, miał przy sobie porcję handlową narkotyków. Dwóch pozostałych zatrzymanych miało w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Pokrzywdzony młody mężczyzna doznał obrażeń głowy oraz twarzy. Został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Mławie, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Trójka napastników trafiła do mławskiego aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim oraz kierowania gróźb karalnych. 22-latek usłyszał ponadto zarzuty uszkodzenia mienia oraz posiadania środków odurzających. Zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


 

Źródło KPP w Mławie
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments