Mława. 54 – letni mężczyzna wpadł pod pociąg.

Do tragicznego zdarzenia doszło w leżącej obok Mławy miejscowości Iłowo Osada. 54-letni mieszkaniec przechodząc przez tory wpadł pod pociąg. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 20.00 w miejscowości Iłowo-Osada. W okolicy peronów na dworcu PKP mężczyzna wpadł pod nadjeżdżający pociąg szybkobieżny relacji Wrocław – Olsztyn. W wyniku potrącenia w/w poniósł śmierć. Okazał się nim 54-letni mieszkaniec Iłowa. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe, strażacy i policjanci, a wszystkie czynności wykonywano pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Działdowa.

W rejonie tym nie ma kładki ani tunelu dla pieszych. Jedynym bezpiecznym wyznaczonym przejściem dla pieszych jest wiadukt bądź winda, które umożliwiają przedostanie się na drugą stronę peronu.

– Okoliczności śmierci 54 – letniego mężczyzny wyjaśnić mają czynności prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Działdowie pod nadzorem działdowskiej prokuratury – informuje st.sierż. Justyna Nowicka oficer prasowy KPP Działdowo.

Źródło codziennikmlawski.pl KPP Działdowo
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments